trwa ładowanie

Rowerzyści

W Hotelu Klimczok

Szczyrk dla rowerzystów

zróżnicowane trasy dla każdego

Szczyrk będący jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych Beskidu Śląskiego, dzięki położeniu pomiędzy Skrzycznem a Klimczokiem, posiada niezwykłe walory krajobrazowe łączące się z bogactwem świata przyrody. Zróżnicowane możliwości wyboru tras sprawią, że odnajdą się tutaj zawodowcy, amatorzy jak i rodziny z dziećmi. Polecam Irek Bieleninik

Doskonała baza wypadowa w okoliczne szlaki górskie MTB w tym Klimczok i Skrzyczne. W hotelu można się doskonale zregenerować po treningu, świetne zabiegi spa i kuchnia to ogromne atuty. Gorąco polecam.

Wojciech S., TripAdvisor

TRASY

Dla zawodowców i amatorów

Niezależnie od rodzaju sportu

Dla kolarzy MTB i szosowych

Niepowtarzalne widoki najpiękniejszej części Beskidów, urokliwe polany, sieć leśnych dróg i szlaków turystycznych, zróżnicowanych pod względem poziomu trudności przyciągają coraz liczniejsze grupy amatorów kolarstwa górskiego. W kalendarzu imprez sportowych wpisał się też Puchar Europy MTB w Downhillu.

W Szczyrku nie brakuje także dobrych tras szosowych zarówno pod względem ukształtowania terenu, stanu nawierzchni jak i stosunkowo niedużego ruchu samochodowego.

Trasy rowerowe dla każdego

Blisko 60 km tras rowerowych to doskonałe warunki dla miłośników dwóch kółek. Wytyczona w centrum Szczyrku łatwa ścieżka rowerowa wzdłuż Żylicy liczy 3,5 km i pozwala na spokojną przejażdżkę na świeżym powietrzu. Przejażdzki z dziećmi urozmaicają liczne lodziarnie, place zabaw, dmuchańce czy miejski skwer.

https://www.szczyrkowski.pl/index.php?id=6218&L=732

Wypożyczalnia rowerów

Współpracujemy z położononym w bezpośrednim sąsiedztwie, ośrodekiem Beskid Sport Arena oferującym szeroką gamę rowerów, od turystycznych po specjalistyczne górskie. Nowością są rowery elektryczne w wersjach „full” oraz „hard tail”. Wypożyczalnia zapewnia również rowerki biegowe, kaski, foteliki dla dzieci i ochraniacze. Istnieje możliwość dostarczenia roweru do hotelu.

https://www.trip2bike.pl/wypozyczalnia-rowerow-szczyrk/

Myjka i serwis

Na terenie hotelu znajduje się bezpieczna przechowalnia rowerów, myjka ciśnieniowa dla wszystkich miłośników poruszania się po górskich bezdrożach, a także niezbędne narzędzia serwisowe dla rowerzystów.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij