Loading

Rowerzyści

at the Klimczok Hotel

Szczyrk dla rowerzystów

zróżnicowane trasy dla każdego

Szczyrk będący jedną z najpopularniejszych miejscowości turystycznych Beskidu Śląskiego, dzięki położeniu pomiędzy Skrzycznem a Klimczokiem, posiada niezwykłe walory krajobrazowe łączące się z bogactwem świata przyrody. Zróżnicowane możliwości wyboru tras sprawią, że odnajdą się tutaj zawodowcy, amatorzy jak i rodziny z dziećmi. Polecam Irek Bieleninik

Doskonała baza wypadowa w okoliczne szlaki górskie MTB w tym Klimczok i Skrzyczne. W hotelu można się doskonale zregenerować po treningu, świetne zabiegi spa i kuchnia to ogromne atuty. Gorąco polecam.

Wojciech S., TripAdvisor

TRASY

Dla zawodowców i amatorów

Niezależnie od rodzaju sportu

Dla kolarzy MTB i szosowych

Niepowtarzalne widoki najpiękniejszej części Beskidów, urokliwe polany, sieć leśnych dróg i szlaków turystycznych, zróżnicowanych pod względem poziomu trudności przyciągają coraz liczniejsze grupy amatorów kolarstwa górskiego. W kalendarzu imprez sportowych wpisał się też Puchar Europy MTB w Downhillu.

W Szczyrku nie brakuje także dobrych tras szosowych zarówno pod względem ukształtowania terenu, stanu nawierzchni jak i stosunkowo niedużego ruchu samochodowego.

Trasy rowerowe dla każdego

Blisko 60 km tras rowerowych to doskonałe warunki dla miłośników dwóch kółek. Wytyczona w centrum Szczyrku łatwa ścieżka rowerowa wzdłuż Żylicy liczy 3,5 km i pozwala na spokojną przejażdżkę na świeżym powietrzu. Przejażdzki z dziećmi urozmaicają liczne lodziarnie, place zabaw, dmuchańce czy miejski skwer.

https://www.szczyrkowski.pl/index.php?id=6218&L=732

Wypożyczalnia rowerów

Współpracujemy z położononym w bezpośrednim sąsiedztwie, ośrodekiem Beskid Sport Arena oferującym szeroką gamę rowerów, od turystycznych po specjalistyczne górskie. Nowością są rowery elektryczne w wersjach „full” oraz „hard tail”. Wypożyczalnia zapewnia również rowerki biegowe, kaski, foteliki dla dzieci i ochraniacze. Istnieje możliwość dostarczenia roweru do hotelu.

https://www.trip2bike.pl/wypozyczalnia-rowerow-szczyrk/

Myjka i serwis

Na terenie hotelu znajduje się bezpieczna przechowalnia rowerów, myjka ciśnieniowa dla wszystkich miłośników poruszania się po górskich bezdrożach, a także niezbędne narzędzia serwisowe dla rowerzystów.

Newsletter

Subscribe to our newsletter

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close